Začátek školy je pro rodinný rozpočet jedno z nejnáročnějších období

Pro děti znamená návrat do školních lavic začátek povinností, pro jejich rodiče zase vyšší finanční výdaje. Nové školní pomůcky, obědy, družina a nejrůznější kroužky vyjdou rodiče v průměru až na 20 000 korun. Banky i nebankovní úvěrové společnosti proto přicházejí na začátku školního roku s nabídkami výhodných úvěrů. „Klientům vycházíme vstříc a k začátku školního roku jsme připravili výhodnou akční půjčku 20 000 korun se splátkou 999 korun měsíčně,“ říká marketingová ředitelka PROFI CREDIT Dana Hakavcová. Akční nabídka platí od 8. srpna do 18. září 2016.

Osobní půjčku poskytuje jedna z našich největších nebankovních úvěrových společností bez poplatku, vyžaduje minimum dokladů, peníze dostane klient na účet do 24 hodin od schválení půjčky. Půjčit si můžete 10 000 až 166 000 korun s délkou splácení od jednoho roku do čtyř let. Výhodou je, že peníze můžete použít, na co chcete.

 Půjčka, která vám vrací peníze

Kdo si půjčku vezme a bude řádně splácet, může navíc dostat od PROFI CREDITu finanční bonus až 25 tisíc korun, který mu společnost po dobu čerpání úvěru nashromáždí. Částka je samozřejmě závislá na výši poskytnutého úvěru. A to není všechno. Kdo doporučí dalšího klienta, který si vezme u PROFI CREDIT půjčku, získá v rámci akce „Doporuč a získej“ odměnu dva tisíce korun.

PROFI CREDIT u nás patří mezi pět největších nebankovních úvěrových společností.

A zkrátka u něj nepřijdou ani věrní klienti. Pro ty je tu Klub dobrého klienta (KDK). Podmínkou pro vstup do klubu je dobrá platební morálka. Klienti  KDK mají nárok na výhodnější nebankovní půjčky a nižší úroky, ušetří až 15 % z každé splátky. Druhá půjčka jim bude navíc vyplacena zrychleně a zjednodušeně.

Více informací získáte na bezplatné infolince PROFI CREDIT 800 166 000 nebo na www.proficredit.cz. K dispozici vám je 1200 úvěrových poradců. Můžete také navštívit jednu z našich 75 poboček, kde se vám budeme osobně věnovat.

Žádost o půjčku

Na žádost odpovídáme v řádu minut. Zkuste, jak jsme rychlí :).

Žádost o půjčku do 200 000 Kč

X

Žádost o půjčku do 100 000 Kč

X

Žádost o půjčku do 50 000 Kč

X

Žádost o půjčku do 30 000 Kč

X