Vánoční půjčka na dárky od Pujcitexpres.cz

Půjčku na Vánoce si v minulosti vzal každý osmý Čech, 27 % Čechů v průzkumu uvedlo, že by si půjčku na nákup vánočních dárků klidně vzalo. Roste také počet lidí, kteří si například vezmou úvěr na zimní dovolenou na horách nebo v exotické destinaci. Pujcitexpres.cz teď nabízí akční vánoční půjčku se slevou až 31 %. Půjčit si můžete 40 000, 60 000 nebo 80 000 korun se splatností 36 až 48 měsíců. Akce je časově omezená a trvá do 23. prosince. V případě zájmu o tento produkt vyberte v poptávkovém formuláři (napravo na této stránce) v poli „Kolik si chcete půjčit“ možnost Vánoční půjčka a do pole pro podrobnosti specifikujte částku a délku splácení.

Půjčka, která vám vrací peníze

Kdo si půjčku vezme a bude řádně splácet, může navíc dostat od Pujcitexpres.cz finanční bonus až 25 tisíc korun, který mu společnost po dobu čerpání úvěru nashromáždí. Částka je samozřejmě závislá na výši poskytnutého úvěru.

A to zdaleka není všechno. Kdo doporučí nového klienta, který si vezme u Pujcitexpres.cz půjčku, získá v rámci akce „Doporuč a získej“ odměnu dva tisíce korun. Více informací získáte na bezplatné informační lince 800 166 000. Můžete také navštívit jednu z našich mnoha poboček, kde se vám budeme osobně věnovat.

Žádost o půjčku

Na žádost odpovídáme v řádu minut. Zkuste, jak jsme rychlí :).

Žádost o půjčku do 200 000 Kč

X

Žádost o půjčku do 100 000 Kč

X

Žádost o půjčku do 50 000 Kč

X

Žádost o půjčku do 30 000 Kč

X