O nás

Jsme přední finanční společnost, působící v oboru financí na Evropském trhu již 17 let. Za tuto dobu jsme poskytli jen v ČR již bezmála 500 000 úvěrů a půjček. Našimi klienty jsou žadatelé ze všech profesí, od pozic managementu různých firem, podnikatelé a drobní živnostníci, zaměstnanci, důchodci či ženy na mateřské dovolené. Naše obchodní síť má zastoupení v rámci celé České republiky kde jsou rozmístěny kamenné pobočky. Naší filosofií je osobní přístup, proto práci s každým klientem zajišťuje vždy konkrétní obchodní zástupce.

Máte zkušenost z finančnictví a chcete lepší podmínky? Nebo jste zaměstnanec či student a chcete si přivydělat k Vašemu stávajícímu zaměstnání/studiu? Hledáte jen přivýdělek? Pokud ano, pojďme se pobavit o možnostech, které Vám nabízíme.

Nehledáme mistry světa, ale uvítáme, pokud máte předchozí zkušenosti s komunikací se zákazníky a rozumíte si s PC. Nabízíme práci, která obnáší zejména administrativní činnost spojenou s telefonováním a zadáváním údajů do PC. Klientům poskytujeme poradenství v oblasti úvěrů a diskutujeme s nimi možnosti, pro financování svých potřeb. Kalkulace jsou prováděny na základě zadaných údajů, vždy na míru každému zákazníkovi, přesně dle jejich možností.

Jsme atraktivní zaměstnavatel, poskytující zázemí úspěšné a rostoucí součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku,  v Bulharsku a v Rusku a nově zahajuje působení na Filipínách.

Dobrý den, před pár dny mně kleklo auto a nechalo ve štychu, zrovna když jsme jeli na chatu. Auto potřebovalo generálku a v servisu mi řekli celkem 35 tis. Kč. Protočily se mi panenky, tolik peněz najednou dohromady jen tak prostě nedám. Tak jsem si půjčil u Vaši společnosti a do druhého dne měl peníze a mohl zaplatit servisu a odvézt si své auto. Moc děkuji a všem doporučuji.

Petr Vonášek, Písek

Dobrý den, u pana Tomana v Plzni jsem načerpal již 5. opakovaný úvěr. Vždy mi profesionálně poradil a vybral pro mě nejvhodnější variantu v závislosti na mé finanční situaci. Půjčky mohu jen doporučit. Jsem opravdu spokojený, že jsem narazil na Vaši společnost. Děkuji

Roland Plaček, Všenice

Žádost o půjčku

Na žádost odpovídáme v řádu minut. Zkuste, jak jsme rychlí :).

Žádost o půjčku do 200 000 Kč

X

Žádost o půjčku do 100 000 Kč

X

Žádost o půjčku do 50 000 Kč

X

Žádost o půjčku do 30 000 Kč

X